De indelingen van de teams voor het nieuwe seizoen zijn bekend.
Hieronder de teamindeling voor de senioren. Via de lees meer knop zijn ook de junioren zichtbaar.

4e Klasse

4e Klasse 03

5e Klasse 03

5e Klasse 04

       

Apollo’69 1

Apollo’69 2

Apollo’69 3

Apollo’69 4

Bevelanders 1

Cadzand 1

Borssele 2

Heinkenszand 7

Borssele 1

FC Dauwendaele 6

De Noormannen 4

Hoedekenskerke 3

Colijnsplaatse Boys 1

Heinkenszand 4

Arendskerke 4

Kloetinge 7

Arendskerke 1

Kapelle 5

Heinkenszand 6

Krabbendijke 4

Hoedekenskerke 1

Kruiningen 3

Hoedekenskerke 2

Kruiningen 4

Lewedorpse Boys 1

MZC’11 3

Kloetinge 6

Rillandia3

SKNWK 1

Terneuzense Boys 4

Krabbendijke 3

SSV’65 5

SVD 1

Waarde 2

Nieuwdorp 3

Waarde 3

Vlissingen 1

Walcheren 3

SSV’65 4

Wemeldinge 3

Waarde 1

Yerseke 4

SVD 2

Wolfaartsdijk 3

WIK’57 1

   

Yerseke 5

Wolfaartsdijk 1

     

ZSC’62 1

     

 

5e Klasse B ( Dames )

2e Klasse B-junioren

3e Klasse C-junioren

4e Klasse C-junioren

       

Apollo’69 1

Apollo’69 B1

Apollo’69 C1

Apollo’69 C2

Bruse Boys 1

Arnemuiden B1

Bruse Boys C1

DFS C3

Ijzendijke 2

AZVV B1

DFS C2

FC Dauwendaele C3

Kapelle 1

Hontenisse B1

Duiveland C1

Kloetinge C5

Koewacht 1

Jong Ambon B1

Goes C1G

MZC’11 C4

MZC’11 2

Oostburg B1

Heinkenszand C1

Oostkapelle C2G

Nieuwdorp 2

Philippine B1

Hoedekenskerke C1

RCS C5

Patrijzen 1

RCS B2

Kloetinge C3

Serooskerke C3

Rillandia 1

Serooskerke B1

Kruiningen C1

VCK C3

SVD 1

Sluis B1

Patrijzen C1

Walcheren C4

Zaamslag 1

Yerseke B1

RCS C3

Zeel.Middelburg C5

 

Zeel.Middelburg B2

Waarde C1

Zeel.Middelburg C6

 

4e Klasse D-pupillen

3e Klasse E- pupillen

4e Klasse E-pupillen

3e Klasse F- pupillen

       

Apollo’69 D1

Apollo’69 E1

Apollo’69 E2

Apollo’69 F1

Hansweertse Boys D1

Kloetinge E5

Goes E2G

Heinkenszand F1

Kwadendamme D1

Kwadendamme E1

Heinkenszand E2

Hoedekenskerke F1

Patrijzen D1

Wakcheren E4

Kapelle E4

Kloetinge F4

Volharding/SVD D1

Wemeldinge E2

Kloetinge E7

Luctor´88 F2

Wolfaartsdijk D1

 

Luctor´88 E3

Volharding-SVD F1

 

4e Klasse F-pupillen

3e Klasse MF-pupillen

   

Apollo’69 F2

Apollo’69 MP1

Kapelle F3

Goes MP1

Kloetinge F6

Heinkenszand MP1

Krabbendijke F2

Luctor´88 MP1

Nieuwdorp-Lebo F2

Nieuwdorp MP1

Zeel.Middelburg F9

Patrijzen MP1

Aanvullende gegevens