Onlangs zijn de indelingen voor de beker en competitie voor Apollo 1 bekendgemaakt. Ons eerste elftal is komend seizoen ingedeeld in de 4e klasse B met daarin een aantal tegenstanders waartegen de laatste jaren niet is gespeeld. Naar verluid worden Cadzand en OFB uit Ooltgensplaat (Goeree-Overflakkee) nog aan deze competitie toegevoegd. Cadzand keert terug in het standaardvoetbal na een afwezigheid van 5 jaar. OFB komt uit het district West II.

In de beker treft Apollo 1 een zware indeling. Apollo start op 20 augustus met een thuiswedstrijd tegen Duiveland. Op dinsdag 23 augustus speelt Apollo weer thuis tegen Colijnsplaatse Boys. Zaterdag 27 augustus worden de poulewedstrijden afgesloten met een uitwedstrijd tegen Bevelanders.

De indeling in de competite is al volgt:

 Apollo '69

Cadzand (o.v.)

Hansweertse Boys

Kwadendamme

OFB (Ooltgensplaat) (o.v.)

SC Stavenisse

SPS (Poortvliet)

Smerdiek

Vosmeer

WIK '57 (Kerkwerve)

Waarde

Wemeldinge

Wolfaartsdijk

ZSC '62 (Scharendijke)

Aanvullende gegevens