Zaterdag gaat Apollo 1 naar Oostburg om daar de eerste bekerwedstrijd van het seizoen te gaan spelen tegen de plaatselijke SV Oostburg. Na 3 leerzame oefenwedstrijden tegen Waarde, 3-2 verlies, Rillandia, 3-1 winst en Dauwendaele 5-0 verlies gaan we nu echt van start.

Een historie is er niet.  Zover ik weet speelden beide ploegen niet eerder tegen elkaar. SV Oostburg, opgericht in 1927 speelt in de 4e klas van het zondag voetbal en eindigde vorig seizoen op de 3e plaats met 52 punten uit 26 wedstrijden En wist de finale van de nacompetitie voor promotienet niet te halen. De man bij Oostburg waar we op moeten letten is topscoorder Arjen Versluys die ze er makkelijk in schiet. Een pittige tegenstander voor de mannen van Jordy Heikens.  

De scheidsrechter deze middag is een bekende. Oud speler van DWO’15 Louran Bosselaar. Zoon van oud Apollo spits Jan Bosselaar. We trappen af om 14.30 uur op sportpark Velterspark.

alle overige bekerwedstrijden kunt u terugvinden op Voetbal.nl.

Aanvullende gegevens