Morgen de wedstrijd tegen Wemeldinge 1 op de Zuudoek om 14.30 uur maar eerst gaan we even terug naar vorige week, de uitwedstrijd tegen DWO'15. In de week vooraf kwam er een appje van onze trainer, hij schreef, bijzonder statistiek, we hebben nog geen enkel officieel fhuisduel gewonnen. Maar nog geen enkel puntverlies bij officiële uitduels. Ik dacht dat is mooi en vervolgens werd DWO in Ovezande met 1-2 verslagen. Deze week even teruggekeken naar vorig seizoen en dan wordt het nog interessanter. Op 11 mei werd voor de laatste keer thuis gewonnen van Domburg met 3-0. Hierna werd thuis niet meer gewonnen door Apollo 1. In uitduels een ander verhaal. Vanaf 16 maart werden alle uitduels gewonnen en werd er door de mannen van het eerste in elke uitwedstrijd minimaal 2x gescoord. Beker en competitie meenemend betekend dit dat de laatste 8 uitduels op rij werden gewonnen. 

 

Voor de thuisduels hopen we deze statistiek morgen te verbreken door nu de drie punten op de Zuudoek te houden. Qua uitduels gaan we proberen het winnen zo lang mogelijk vol te houden. Nu naar morgen. Wemeldinge komt naar 's-Gravenpolder. Een lastige tegenstander die dit seizoen wat wisselvallig is begonnen. Er werd verloren van Kruiningen en SPS nat als Apollo. Er werd gelijkgespeeld tegen DWO en gewonnen van Waarde, Hansweert en Hoedekenskerke/Kwadendamme. Dit betekend dat we qua punten beiden op 10 uit 6 staan met een beter doelsaldo voor Apollo. Voor morgen geeft dit toch een mooie affiche. Voor Wemeldinge en Apollo leider Peter was er vorige week slecht nieuws. Doelman van Wemeldinge en zoon van Peter, Jesper ving in de warming up de bal verkeerd en scheurde een pees in een van de vingers. Hij zal morgen niet keepen maar voor Peter is het wel een wedstrijd die onderstreept in zijn agenda staat. We moeten deze wedstrijd winnen. Beterschap Jesper!
Apollo heeft morgen op de bekende geblesseerden na een goede bezetting. Alle spelers die tegen DWO en Wolfaartsdijk wisten te winnen zijn er ook morgen weer bij. Ook deze wedstrijd weer een pupil van de week. Tiago Pleixinho zal deze zaterdag aansluiten om alles mee te mogen maken en de keeper van Wemeldinge als eerste te verslaan. We wensen hem een top middag toe!

Voorgeschiedenis, Apollo en Wemeldinge speelden 12x eerder op de Zuudoek tegen elkaar. Apollo won er zes, speelde er drie gelijk en verloor ook keer. Volgens de analyse word het morgen 2-2 maar daar gaan wij niet vanuit. De laatste editie was in seizoen 18/19 en werd 1-1.
Scheidsrechter deze middag Bart Wattel, voor ons geen onbekende zal de wedstrijd in goede banen leiden.

Sponsor wedstrijdbal deze wedstrijd is, Welding4All. Bedankt!

Apollo 2 speelt tegelijkertijd met het eerste maar dan op veld 2 tegen Hoek 3. Apollo 3 speelt op 13.15 uur uit bij Wemeldinge 3en Apollo 4 speelt om 14.00 uur uit tegen Bruse boys 4. Onze dames spelen om 11.15 uur uit bij ST. Serooskerke/Veere VR1.

De jeugdwedstrijden, 8.30 uur, JO8 tegen Arendskerke. kloetinge JO12 - JO12-2G 8.30 uur. jO7 - Yerseke JO7-1 om 9.00 uur. JO12-1G - ST Ijzendijke/Oostburg JO12-1 om 9.30 uur. JO11-1 - NVS JO11-1 om 9.30 uur. Rillandia JO11-1 - ST. Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO11-2G om 9.30 uur. JO10-1G - Patrijzen JO10-2. JO14-1G - ST Biervliet/Hoofdplaat JO14-1G Om 11.00 uur. MO19-1 - VCK MO19-1 om 11.15 uur. Zeelandia Middelburg JO17-3 - JO17-1 om 13.15 uur. SKNWK JO19-1 - JO19-1 om 12.30 uur.

iedereen weer een sportieve zaterdag en succes!

Aanvullende gegevens