Enkele jaren geleden is Apollo’69 gestart met een webshop(rechtsboven op onze website) zodat door onze leden op eenvoudige wijze clubmaterialen kunnen worden aangeschaftbij Intersport Goes, zoals trainingspakken, sweaters, shirts, met 10% korting! 

We hebben nu een volgende stap hierin gezet. Intersport Goes is al jaren naar volle tevredenheid onze vaste leverancier voor kleding, ballen en andere materialen. We zijn in de afgelopen periode een mooie nieuwe sponsorovereenkomst aangegaan met Intersport Goes en Deventrade (leverancier van Hummel, Stanno en Derbystar onder andere). Daar zijn we heel blij mee! Onderdeel hiervan is de ledenwebshop. Iedereen van onze club kan nu zelf via de online Ledenshop clubitems aanschaffen. Als je een bestelling afrekent in de Ledenshop, betaal je direct online aan Intersport Goes. Als de betaling is verricht, komt de bestelling binnen bij Deventrade. Onder normale omstandigheden levert Deventrade de bestelling binnen 2 werkdagen bij Intersport Goes af. Indien je hebt aangegeven dat je bestelling bedrukt dient te worden, kan het vervolgens nog enkele dagen duren voordat je bestelling gereed is om af te halen. Je ontvangt vanzelf bericht van Intersport Goes zodra het zover is.

 

Het doen van een bestelling is dus veel makkelijker geworden, nog steeds met 10% korting voor de leden en via onze eigen website. Daarnaast is het ook goed voor Apollo’69. Over alle verkochte artikelen ontvangt Apollo’69 nu tevens jaarlijks een bonus.

Aankopen door de club zelf zullen nu ook via de nieuwe online Clubshop worden gerealiseerd.

Onderdeel van de nieuwe sponsorovereenkomst is dat we alle artikelen bestellen bij Intersport Goes, kleding, ballen en andere materialen voor zover deze beschikbaar zijn in het assortiment van Intersport Goes/Deventrade. In de afgelopen jaren bestelden we al (zo goed als) alles bij Intersport Goes. We hebben goede ervaringen met Intersport Goes en hebbenals Apollo’69 hierdoor ook een mooie, eenduidige kledinglijn, die er goed verzorgd uitziet, waarin alle teams lopen. Ook voor nieuwe kledingsponsors is van toepassing dat nieuwe kleding via Intersport Goes wordt aangeschaft, maar zoals gezegd gebeurt dat al bijna altijd. Dus verandert er hierin niet veel.

 

Aanvullende gegevens