Om 10.00 uur trappen onze VR1 af in Zoutelande tegen de Meeuwen VR2, dat wordt vrijdag op tijd naar bed en er weer vroeg uit om op tijd aan de aftrap te staan.

Zaterdag 25 januari wordt er ook weer gevoetbald op de Zuudoek.

Om 10.00 uur speelt Apollo JO14-1G tegen Krabendijke JO14-1.

Om 14.30 uur spelen Apollo 1 en 2 ook thuis. Zij spelen beiden een oefenwedstrijd tegen RFC 1 en 2 uit Raamsdonksveer. Deze tegenstanders hebben een dagje uit en komen eerst lunchen en spelen hierna tegen de blauw-witten uit 's-Gravenpolder. We zijn benieuwd wat het wordt. RFC 1 speelt in de 4e klasse E zaterdag en staat op de 7e plaats. RFC 2  speelt in de res 3e klas-H en staat op de 10e plaats. Helaas onbreken bij Apollo 1 een aantal spelers door blessures en vakantie. Wel zijn David en Collin Tolhoek weer fit!

Tot zaterdag en succes allemaal.

 

 

Aanvullende gegevens