Zonder scheidsrechters geen wedstrijden. Aangezien we elke week nogal wat duels op ons sportpark worden gespeeld, hebben we ook scheidsrechters nodig. Lijkt het je ook wel wat om wedstrijden te fluiten? Geef je dan op voor de scheidsrechterscursus.

De KNVB geeft de cursus voor verenigingsscheidsrechter vanaf volgende maand in Kapelle. Apollo'69 zou er graag een aantal mensen voor willen opgeven. Het gaat om vier lesavonden van drie uur (op de dinsdagen 3 maart, 7 april, 16 mei en 16 juni). Daarnaast fluit een cursist vier wedstrijden onder leiding van een begeleider. In totaal ben je zo’n 24 uur aan cursus- en studiekosten kwijt. Apollo'69 wil de cursus voor jou betalen, als je als tegenprestatie belooft dat je volgend seizoen op zaterdagen voor Apollo'69 een wedstrijd wilt leiden. 

Heb je interesse, informeer dan of meld je aan bij de secretais van Apollo'69. info@svapollo69.nl

0B99BD91 1262 421C 950B 3DF204593570

Aanvullende gegevens