Ieder jaar bezoekt onze jeugdafdeling een Eredivisiewedstrijd, 14 maart stond dan ook Willem-II - S.C. Heerenveen op de planning! De toppers op bijgevoegde foto hebben afgelopen seizoen het meeste geld opgehaald voor onze vereniging met de Sponsorloop en de Grote Clubactie!

De top 3 van beide acties wordt ieder jaar beloond met een plekje in de line-up tijdens deze wedstrijd. Helaas hebben wij de wedstrijd dit seizoen niet kunnen bezoeken. Gisteravond werden zij door het jeugdbestuur alsnog verrast met een cadeau als blijk van waardering voor hun keiharde inzet! Sepp, Vince, Melle, David, Sam & Lars, veel trainingsplezier met jullie nieuwe Willem-II shirt! ⚽️

Grote Clubactie:
1. Sepp Schrijver
2. Melle Beuzenberg
3. Sam Kloosterman

Sponsorloop:
1. Lars Vink
2. Vince de Nooijer
3. David Tierie (helaas geen foto)

A802DF5A 4D0E 4D08 ABA3 B3975635B589

Aanvullende gegevens