Vanavond vond de uitreiking plaats van de Grote clubactie. De uitreiking vond plaats bij  gastheer AutoTeam Goes. Dhr. Rob Strating nam de presentatie voor zijn rekening. Na lang wachten was het dan eindelijk de beurt aan Apollo'69. Ook dit jaar was een 2e plaats ons deel, namens de s.v. nam initiator Jacob Korsuize de cheque in ontvangst. De opbrengst dit jaar was maar liefst € 3.805,26 !! Een recordbedrag dat door de 110 jeugdleden bij elkaar is verzameld. Met deze opbrengst kunnen we weer vele jeugdactiviteiten organiseren. Alle jeugdleden bedankt voor jullie inzet !!!

uitreiking aantal loten

Daarna vond de uitreiking plaats van " clubheld " van Zeeland. Wederom mocht Jacob Korsuize naar voren treden................ met ruime overmacht was hij de no.1 van Zeeland. Tijdens de clubheldendag die later plaats zal vinden in de Kuip te Rotterdam maakt hij kans op één jaar gratis rijden in een Opel CASCADA !!   

uitreiking clubheld 2013

Namens s.v. Apollo'69 wensen we Jacob veel geluk tijdens de Clubheldendag.

Aanvullende gegevens