voetbalinstuif

Vrijdag 30 mei (na Hemelvaart) organiseren wij voor de 4e keer een voetbalclinic voor alle basisscholen. Vorig jaar kwamen hier ca. 100 kinderen op af. Voor de organisatie zijn we nog op zoek naar vrijwilligers die willen helpen om die middag een groep kinderen te begeleiden langs de diverse voetbalspelonderdelen.

Wie wil/ kan vrijdagmiddag 30 mei helpen? Je wordt verwacht om 12.30 uur en het duurt tot 16.30 uur. Ook zoeken we nog vrijwilligers die 's ochtends willen helpen met het opbouwen van de spelonderdelen.

Programma 's-middags:

- Van 13.00 – 14.00 uur groep 1 t/m 3 (kinderen van 4-6 jaar)

- Van 14.30 – 16.00 uur groep 4 t/m 8 (kinderen van 7-12 jaar)

Graag een mailtje als je wilt helpen naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. 

Aanvullende gegevens