Een nieuw seizoen; een nieuw begin. Met een samensmelting van de helft van de oude teams van JO15-1G en JO13-1G en de terugkeer van oude bekende Roel Gouka kon in de twee bekerwedstrijden een start worden gemaakt met het opbouwen van een nieuw team. 11 jongens en 3 meiden, in het nieuw gestoken door de tenues van Sem z’n vader, CCM Software (www.ccmsoftware.nl).

De eerste wedstrijd was uit tegen Luctor Heinkenszand JO15-2. Een nieuwe vereniging en een nieuw team, die een maatje te klein bleek. Er werd verrassend goed gecombineerd en na een 0-6 ruststand (4x Martijn, 2x Mike), werd eenvoudig met 0-13 gewonnen (doelpunten Roel 3x, Jens 2x, Bas en Sem).

De tweede wedstrijd was wederom een derby, thuis tegen DWO’15. Na een vroege tegengoal (0-1), wist Apollo met 4 doelpunten van Roel nog voor rust het tij te keren. In een regenachtige wedstrijd bepaalde Sem de eindstand op 5-1. 

Met twee zeges in een poule van drie verzekerde Apollo zich van de 1e plaats in de poule en is ze door naar de 2e ronde. Foto’s van beide wedstrijden zijn terug te vinden op onderstaande links.

https://photos.google.com/share/AF1QipP8cDJbfNuY_9C2R6rwSga9w6FZYz9u5V6bfxCiQJb5cyeL8IZLIok5Vrhb5xlSHw?key=d3NTaWZ0dDBlVHNnNW8zVGg2Y0lYVWUydU5OU2NR

https://photos.google.com/share/AF1QipMqwufRCdDR1C5S4fCb--jFmz3DTbE4LPGcxaFKG6b1rloywa1Ct_G7WQeTIx6ByQ?key=TVZmaEFjODZ4NGM5MU5FY0gxTm43NTdqbHN2RjRn

Aanvullende gegevens