Na de wijze les in Halsteren 2 weken terug, nu de thuiswedstrijd tegen Cadzand. Deze keer een korte voorbeschouwing omdat de griep ook hier heeft toegeslagen.
De uitwedstrijd in Cadzand was een walk-over en werd met een 1-9 overwinning een makkelijke 3 puntenwedstrijd.
Een tegen goal was de enigste smet op deze wedstrijd.


Morgen een fitte selectie die alles op alles zal zetten er een mooie middag van te maken. Volledig in de race voor de 2e periode en de 2e plaats in de competitie.
Dubbele cijfers zijn mogelijk, alleen jammer dat ze niet op het scorebord kunnen. Wel opletten voor de aanval van Cadzand want ze hebben toch spelers die al 4x in een wedstrijd wisten te scoren. Snelheid is een waken waar ze goed gebruik van weten te maken. Dit was ook te zien bij de enige tegengoal die wij in Cadzand kregen te verwerken.

Onder leiding van scheidsrechter Houdé gaan we er weer een feestje van maken op de Zuudoek!
Pupil van de week Levi Meijer mag als eerste de weg wijzen naar het doel van de tegenstander en zal misschien na de wedstrijd wel een andere favoriete speler bij Apollo hebben. na de wedstrijd zullen we het weten.

Tot zaterdag!

Aanvullende gegevens