Hieronder leest u een deel van de tekst waar elk lid bij het ondertekenen van het inschrijfformulier akkoord is gegaan mbt de regels bij beëindigen van het lidmaatschap.

Belangrijk:

 

 

Opzeggen lidmaatschap

 

Opzeggen van het lidmaatschap dient uiterlijk één maand voor aanvang van het nieuwe verenigingsjaar te geschieden (voor 1 juli). Als het lidmaatschap niet tijdig wordt opgezegd is de contributie geheel verschuldigd. Opzegging dient schriftelijk te geschieden door middel van een brief of per e-mail, bij voorkeur met opgaaf van reden bij onze secretaris of ledenadministratie. Bij opzeggen gedurende het lopende verenigingsjaar vindt er geen restitutie van contributie plaats.

Fortrapastraat 16, 4431 BW, s-Gravenpolder.

 

of door een e-mailbericht aan: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.


 

Door ondertekening van het inschrijfformulier verklaart het kandidaat-lid dan wel zijn wettelijke vertegenwoordiger zich akkoord met deze voorwaarden.

Bestuur SV Apollo'69

 

Aanvullende gegevens