Wij zoeken voor het nieuwe seizoen:

  • Elftalbegeleider/teammanager eerste elftal. Vind jij het leuk zaken te regelen voor spelers en begeleiding? Administratieve zaken als digitaal wedstrijdformulier invullen en kledinguitgifte bijhouden. ontvangen van tegenstander en scheidsrechter en naar de  kleedkamer begeleiden, aanspreekpunt voor trainer en spelers?  . Spreekt dit jou aan en wil  je meer  informatie? mail  naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en wij nemen contact met je op.(Begeleiden en inwerken tijdens het eerste half jaar is gegarendeerd)

 

  • Wedstrijdsecretaris senioren. De wedstrijdsecretaris is co√∂rdinator, leider in de communicatie tussen de begeleiding van de seniorenteams. Zorgt er voor dat er tijdens de westrijden waarvoor geen officiele scheidsrechter is aangesteld een van de verenigingsscheidsrechters is geregeld voor de wedstrijden. Wedstrijdwijzigingen digitaal regelen. In overleg met trainer eerste elftal en leiders andere elftallen oefenwedstrijden regelen en oefenprogramma maken. Dit zijn taken die onder de wedstrijdsecretaris kunnen vallen. In overleg met het bestuur van de vereniging gaan we samen kijken hoe we de rol van de wedstrijdsecretaris gaan invullen. Spreekt dit jou aan en wil je meedenken over de invulling van deze functie, mail  naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. en we nemen contact met je op.

Wij hopen snel van je te horen!

Sportieve groet, bestuur SV Apollo'69

 

 

 

                                                                                                                                                

 

 

 

Aanvullende gegevens