Hallo,

Ik ben Sam en ik ben 7 jaar. En zit al drie jaar op voetbal. Ik zit in groep 4 van Omnisschool de Linden en voetbal bij JO9 2. Dat is een erg leuk team. Afgelopen zaterdag hebben we met 10-2 gewonnen van Arnemuiden en heb ik drie doelpunten gescoord. Samen met mijn vriend Mauro vieren we de goals met een speciaal dansje. Wil je deze eens zien, kom dan eens kijken naar een wedstrijd van JO9 2.

Je zal je niet vervelen…..

Ik vind het erg leuk om te voetballen en doe dit dan ook elke dag.  Ik ga vaak naar de pannakooi of ik voetbal thuis in mijn eigen tuin. Daar heb ik ook een eigen goal met mijn naam erop.  Ik vind het vooral leuk om samen met mijn vriendjes te voetballen. Maar samen met papa is natuurlijk ook supertof.  Mijn favoriete club is AJAX en ik heb dan ook een AJAX slaapkamer. Laatst ben ik naar het stadion van AJAX geweest en dat vond ik erg leuk. Mijn droom is om later als profvoetballer bij AJAX te voetballen.Maar nu eerst pupil van de week, daar kijk ik al heel lang naar uit.

 Ik hoop dat Apollo vandaag gaat winnen.

 

pupil vd week 480x640

 

Aanvullende gegevens