Seizoen 2016/2017, twee honden vechten om een been en Wemeldinge ging er mee heen.Apollo 1 staat 2e achter SPS en heeft alles in eigen hand. Op 15 april wint Apollo in een spannende wedstrijd met 2-3 van Wemeldinge en heeft alles in eigen hand om kampioen te worden.Twee dagen later valt deze droom in duigen. Op 2e paasdag, 17 april speelt Apollo de uitwedstrijd tegen SPS en wordt met een 3-1 nederlaag terug op aarde gezet. Vervolgens zakt het in elkaar, verlies tegen Smerdiek en ZSC en Op de laatste competitiedag gaat Wemeldinge met het kampioenschap aan de haal. SPS heeft niets en Apollo mag nog in de nacompetitie proberen te promoveren. Dit lukt in een tweekamp met VVC net niet.

 

Nu seizoen 2018/2019. Apollo speelt de eerste wedstrijd van deze competitie omdat de wedstrijd tegen Jong Ambon helaas niet doorging door de slechte velden in Middelburg.
Wemeldinge gedegradeerd en weer terug in de 4e klasse A.
Vorige week won Wemeldinge van Domburg met 2-1 en zijn in de winning moed.

Apollo gaat met een flink verjongt elftal (we hebben 138 jaar aan ervaring van 3 spelers in moeten leveren, dat is nog al wat) proberen er een mooi seizoen van te maken. In de oefencampagne en bekerwedstrijden is er veel geëxperimenteerd en een nieuw spelsysteem geïntroduceerd bij de spelers.
Nu is de vraag, wat zien we hier in deze eerste competitiewedstrijd van terug?
Gaat coach Jordy spelen met een nieuw systeem of toch een vertrouwd systeem?
Welke spelers krijgen zaterdag een kans? Ardjan Bolink is nog niet terug, verder een complete selectie.
We gaan het zaterdag ervaren.

De leidsman deze middag is scheidsrechter J van Belzen.
We starten om 14.30 uur op sportpark de Zuudoek.

We hopen op een lekker zonnetje, een sportieve aantrekkelijke wedstrijd met als resultaat drie punten in de tas.
Maar je weet, als je niet scoort win je niet en als de
tegenstander meer scoort dan jou winnen hun?

Tot zaterdag!

Aanvullende gegevens