Apollo 1 speelt zaterdag 22 april weer een belangrijke wedstrijd in de strijd om de titel. Ze spelen tegen de nummer 4 ZSC’62, oftewel Zwaluwen Stormvogels Combinatie opgericht in 1962, uit Scharendijke.
Er is nog steeds een kansje dat Apollo kampioen wordt, maar dan moeten ze geen punten meer verliezen en iedere wedstrijd spelen alsof het een finale is.
Matthijs gaat onze mannen daarbij helpen door te zorgen dat ze zich goed voorbereiden tijdens de warming-up.

JO9-3G is het team waar Matthijs speelt. Onze eerste-jaars F-spelers gaan als een speer en geven iedere wedstrijd alles om er een mooie wedstrijd van te maken. Als Matthijs de tips die hij krijgt van Peter, Robin en Peter (Bosz) over kan brengen aan aan de spelers van het Eerste komt het zeker goed.

Het wordt zaterdag vast weer een leuke voetbalmiddag, dus heeeeeeel veel plezier Matthijs!

Aanvullende gegevens