Mats heeft erg genoten en iedereen van het 1e was erg aardig voor hem en ze lieten hem welkom voelen in het team.
Eerst mocht hij mee in de kleedkamers, omkleden en het veld op voor de warming-up. Deze warming-up was heel anders dan bij zijn eigen team JO11-03G. Maar hij kon goed mee en de spelers betrokken hem ook continu in wat ze deden of gingen doen.

Na de warming-up ging Mats de keeper inschieten en daarna terug naar de kleedkamers.
Op het veld stond Mats naast de scheidsrechter en de spelers van Kwadendamme gaven een hand aan de spelers van Apollo en zo kon Mats de wedstrijd beginnen, dribbelend vanaf de middellijn naar het goal. En hij scoorde!

 https://www.facebook.com/svapollo69/videos/709731715898463/

Mats heeft een hele middag bij de mannen in de dug-out gezeten en gekeken naar de mooie spannende wedstrijd waarbij Apollo won met 8-0. Net als Mats zijn favo club Ajax die ook die dag met 8-0 won.

Groetjes Mats van Duuren

Aanvullende gegevens