Keani is een superlieve, sociale, knappe jongen die een grote liefde heeft voor het voetbal. Het allerliefste speelt ie zelf partijtjes en wedstrijden met z'n team, JO11-2G. Maar hij vindt het ook erg mooi om wedstrijden van zijn favoriete club Ajax te kijken.

Ook kijkt hij erg graag naar filmpjes van één van zijn grote helden Christiano Ronaldo op youtube, maar ook van Justin Kluivert is hij groot fan! Tiki taka Touzani is ook hoog favoriet om te kijken. Allemaal erg technische spelers dus en vooral de panna's vindt ie dan prachtig en oefent deze dan ook constant. Hij hoopt ooit prof te worden en bij Ajax te mogen voetballen en wie weet...wordt onderstaande foto opnieuw gemaakt, maar dan met een officiële bokaal voor het jaar 2030!

Leuk feitje...de gouden schoen op de foto is er een van Jean-Paul Harthoorn!

Keani heeft heel erg veel zin in komende zaterdag!

Aanvullende gegevens